0 531 962 68 98 - 0 466 351 66 01

GÜRCİSTAN LOJİSTİK

GÜRCİSTAN LOJİSTİK , taşımacılık stratejisi; müşterilerimizin öngördüğü toplam tedarik sürelerine göre istenilen ürünü, istenilen yerde, istenilen zamanda teslim etmek üzerine kuruludur.
GÜRCİSTAN LOJİSTİK  olarak; Lojistik sektöründe kuruluşundan  bu yana tecrübeye sahip firmamızda profesyonel kadro, yurt dışı ilişkilerinde uzman personel, taşıma yaptığımız ülkelerin diline ve gümrük mevzuatlarına hakim elemanlarımızca müşteri temsilciniz aracılığıyla yüklemenizle ilgili her aşama birebir tarafınıza bildirilmektedir.
Müşteri yaklaşımlarımızda öncelikli hedef olarak ZAMANINDA – DOĞRU BİLGİ kavramlarına çok önem verilmektedir.

Hizmetlerimiz

Yurt Dışı Taşımacılık
Şirketimiz hizmetlerinde sektöründeki yenilikleri en yakından takip edenler arasında yerini almak ve alışılagelmiş taşımacılık anlayışı yerine lojistik kavramını tüm kadrosu ile siz muşterilerimize en iyisini sunmayı hedef almaktan bugune kadar hiç taviz vermedi.
Uluslar Arası Karayolu Taşımacılığı
Gürcistan  Lojistik, uluslararası karayolu taşımacılığında güçlü alt yapısı ile Gürcistan ,Ermenistan  ve Azerbaycan  ülkelerine  en iyi şekilde  hizmet vermektedir.
Depolama Hizmetleri
Depo Operasyonları kapsamında serbest depolama, antrepo, yerinde yönetim, katma değerli hizmetler ve otomasyonel çözümler ile başarılı bir şekilde hizmetlerini yerine getirmektedir. 

Müşteri Memnuniyeti

Güvenli Taşıma

Zamanında Ulaşım

Beklendiği Gibi

Profesyonel Ekip

Her Zaman İyi Hizmet

BİZE ULAŞIN

90 531 962 68 98

Merkez    : Orta Hopa Mahallesi Terzioğlu İşhanı Kat:1 No:156 HOPA - ARTVİN
Depo    : Kürkçü Mh.Küçük Langa Cd. Europa Garajı FATİH / AKSARAY / İSTANBUL
Ofis    : +90 466 351 66 01

Sosyal Medya

Sosyalmedya da bizi takip edebilirsiniz.